WIECZYSTA

CARREFOUR

FACTORY

WSZIB 2021

FACTORY 2

KAJTO

SERFER

EMPIK

SMOG

CONCEPT BOOM

MUSCAT

GO HEALTHY GIRL 2019

WSZiB 2019

SNEAKER STUDIO

WSZiB II 2019

DELPHI TECHNOLOGIES

LIGHT LOGO

SMARTOHOLICKS

GO HEALTHY GIRL.

ROBERT MAKŁOWICZ

WSZIB

TYMBARK NEXT

GYMNASTIC

SOLDIERS

HALO

ADA PAŁKA

FLEXPOL

LORD

TENIS

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotograf reklamowy Kraków

Oglądając plakaty, reklamy czy zdjęcia produktowe w Warszawie lub innych miastach zachwycamy się oryginalnymi pomysłami, pięknymi kolorami , wykończeniem i ciekawymi ujęciami. Nie zastanawiamy się, kto stworzył i wybrał dla nas sposób, w jaki postrzegamy daną rzecz.

Profesjonalne zdjęcia nie powstają w salonie czy kuchni przy użyciu smartfona i filtrów z aplikacji. Jedno perfekcyjne ujęcie oznacza godziny pracy, dziesiątki albo setki klatek, studio pełne sprzętu oraz zawodowców, którzy nie wybierają drogi na skróty. Packshoty też mogą być formą sztuki – wystarczy odpowiednie nastawienie i koncepcja. 

Za efektem końcowym fotografii reklamowej i produktowej stoi duża grupa ludzi z pasją i zaangażowaniem pochylających się nad każdym projektem. Nie boją się wyzwań i nietypowych sytuacji. Częścią tej grupy jesteśmy właśnie my – MATLU Ad Photography. 

 

Zdjęcia reklamowe Warszawa

Specjalnością zespołu jest fotografia produktowa. Pracujemy głównie w Warszawie i Krakowie. Nasze portfolio wypełniają kampanie społeczne oraz fotografie reklamowe dla wielu znanych, polskich i światowych marek. Wykonujemy zdjęcia zarówno dla agencji reklamowych, jak i klientów indywidualnych. Do każdej sesji podchodzimy jednak tak samo: w pełni przygotowani, z głową pełną pomysłów i determinacją. 

Na czele MATLU stoi Mateusz Luzar. Związany z Warszawą i Krakowem. Nie tyle fotograf produktowy, co twórca. Dla niektórych autorytet i nauczyciel, dla innych inspiracja i przykład na to, że zaczynając od prostych packshotów, można zajść daleko, wystarczy talent i ciężka praca. Nie spoczywa na laurach, każdy sukces jest dla niego motywacją, aby osiągnąć więcej, zrobić lepiej, zajść dalej.

MATLU Ad Photography – fotografia reklamowa i produktowa w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.