MINTI SHOP

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotograf reklamowy Kraków

Oglądając plakaty, reklamy czy zdjęcia produktowe w Warszawie lub innych miastach zachwycamy się oryginalnymi pomysłami, pięknymi kolorami , wykończeniem i ciekawymi ujęciami. Nie zastanawiamy się, kto stworzył i wybrał dla nas sposób, w jaki postrzegamy daną rzecz.

Profesjonalne zdjęcia nie powstają w salonie czy kuchni przy użyciu smartfona i filtrów z aplikacji. Jedno perfekcyjne ujęcie oznacza godziny pracy, dziesiątki albo setki klatek, studio pełne sprzętu oraz zawodowców, którzy nie wybierają drogi na skróty. Packshoty też mogą być formą sztuki – wystarczy odpowiednie nastawienie i koncepcja. 

Za efektem końcowym fotografii reklamowej i produktowej stoi duża grupa ludzi z pasją i zaangażowaniem pochylających się nad każdym projektem. Nie boją się wyzwań i nietypowych sytuacji. Częścią tej grupy jesteśmy właśnie my – MATLU Ad Photography. 

 

Zdjęcia reklamowe Warszawa

Specjalnością zespołu jest fotografia produktowa. Pracujemy głównie w Warszawie i Krakowie. Nasze portfolio wypełniają kampanie społeczne oraz fotografie reklamowe dla wielu znanych, polskich i światowych marek. Wykonujemy zdjęcia zarówno dla agencji reklamowych, jak i klientów indywidualnych. Do każdej sesji podchodzimy jednak tak samo: w pełni przygotowani, z głową pełną pomysłów i determinacją. 

Na czele MATLU stoi Mateusz Luzar. Związany z Warszawą i Krakowem. Nie tyle fotograf produktowy, co twórca. Dla niektórych autorytet i nauczyciel, dla innych inspiracja i przykład na to, że zaczynając od prostych packshotów, można zajść daleko, wystarczy talent i ciężka praca. Nie spoczywa na laurach, każdy sukces jest dla niego motywacją, aby osiągnąć więcej, zrobić lepiej, zajść dalej.

MATLU Ad Photography – fotografia reklamowa i produktowa w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.